Sayın Ortaklarımız,

Türkiye ‘de bir ilk olarak ithalatın önünü kesebilmek ve yüksek kalitede %100 Türk Malı Alüminyum Masa ve Sandalye üretimi gerçekleştirebilmek adına 1998 yılında başladığımız maratonumuzda bugün 15 ülkeye ihracat yapabilmenin, Türkiye çapında geniş ve yaygın bayilik ağını kurabilmenin haklı onurunu ve gururunu yaşamaktayım.

Üretimlerimizde mümkün olduğunca yardımcı malzeme duşında ithal ürün kullanmamaya dikkat göstermekteyiz. Ürettiğimiz ürünler kendi bünyemizde geliştirdiğimiz kalıp ve modellerimizden olşmakta ve üretimlerimizin %99,9 yerli malzeme tedarik sistemiyle gerçekleştirmekteyiz.

Biliyoruz ki Dünya ekonomisinin önünde büyük bir istihdam sahibi olan Çin ile rekabet ettiğimiz bu dönemlerde düşük fiyat politikalarına rağmen başarıya ulaşamamış ve kaliteden taviz vermeyen bilinçli tüketicilerimiz bizi tercih etmeye devam etmiştir. Ürünlerimiz yerli üretim olması, gerek Turk Quality( Türk Kalitesi) Sistemini temsil etmesi ile ülkemizi en iyi şekilde tanıtmayada devam ediyoruz.
Beysan | Oğuzbey A.S. Yönetim Kurulu Başkanı olarak ürünlerimizi kullanan ve/veya kullanacak tüm müşteri ve iş ortaklarımıza Kalite, Fiyat, Ergonomi, Dizayn ve de Yerli Üretim konularında hassas davranmaları taklit ürünlerimizden sakınmaları ve de Çin kalitesiyle ürünlerimizin bir tutulmamasını rica ediyorum. Üretim koşullarını öğrenmek ve üretimlerin nasıl gerçekleştiğini görmek isteyen müşteri ve iş ortaklarımızı Fabrikamızı ziyaret ederek yakından görebilmelerini arzu ederim.

Kendimize belirlediğimiz uzun vadeli hedeflerimize ulaşmak için "kazanılması zorunlu" savaşlara karşı dinç ve istikrarlı olmayı, Kaliteden ödün vermeden ülkemizin adına lâyık Katma değeri yüksek ürün ve hizmetler gerçekleştirmek için hiç durmadan, yorulmadan çalışmayı bir amaç edindik. Bu amaç ve hedeflerimizde bizimle olan değerli iş ortaklarımıza ve ürünlerimizi kullanan müşterilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Saygılarımla;


ERDAL OGUZ
Yönetim Kurulu Başkanı